KLUB AKTYWNYCH PROSZOWIAN

Klub sportowy Błyskawica Proszówki uruchomiła Klub Aktywnych Proszowian, w którym można już spotykać się w przyjemnej atmosferze i rozwijać swoje pasję i zainteresowania, a także dzielić je z pozostałymi członkami klubu.

Pierwsze zajęcia już za nami!!!

niezwykle pasjonująca ZUMBA!

facebook

poniżej przedstawiamy kilka zdjęć z tego wydarzenia, a jednocześnie serdecznie zapraszamy na kolejne, czekając jednakowoż, na dalsze Państwa sugestie dotyczące rozwoju naszego klubu

Zajęcia prowadzone są w każdy poniedziałek i czwartek o godz. 19:00

 

W ramach klubu aktywnych Proszowian planujemy organizację aerobiku, koła gospodyń, zajęć z gotowania i pieczenia, pielęgnację terenów zielonych, organizowanie rogrywek karcianych, utworzenie koła cyklistów, zajęć nordic walking, utworzenie ścieżek biegowych m.in. w Puszczy Niepołomickiej, przygotowanie kółka muzycznego oraz organizację koncertów i spektakli muzycznych, rekreacyjne gry sportowe - piłka nożna, siatkówka, ultimate frisbee. Chcemy utworzyć drużyny oldboys w w/w dyscyplinach sportowych, które to będą regularnie spotykać się na obiektach KS Błyskawica i pracować nad swoim zdrowiem, aktywnie spędzając czas. Czekamy na Państwa propozycje. Chętnie umieścimy je w programie zajęć naszego klubu seniora!

Gorąco pragniemy utworzyć klubową Kronikę. Bardzo prosimy o udostępnianie wszelkich informacji, zdjęć, nazwisk zawodników, działaczy, współpracowników - wszystkich, którzy pomagali współtworzyć klub KS Błyskawica Proszówki od początku jego istnienia. Prosimy zatem o udostępnie materiałów na dane tematy za pomocą poczty elektronicznej Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub poprzez nasz formularz kontaktowy, który znajduje się tutaj, lub o przekazanie ich prezesowi klubu - panu Jerzemu Pałkowskiemu. Oczywiście po przeskanowaniu zwracamy właścicielom. Serdecznie prosimy o Państwa pomoc!

Wszystkich zainteresowanych serdecznie zapraszamy do kontaktu z władzami klubu w celu ustalenia terminów spotkań oraz ich tematyki, poprzez formularz kontaktowy zamieszczony na stronie internetowej bądź telefonicznie pod numerem 606 127 889 lub 603 982 427

(6 głosów)