Historia

Błyskawica Proszówki jest to klub sportowy znajdujący się w miejscowości liczącej blisko 2000 mieszkańców, na południu polski, a w swoich strukturach zrzeszający przez wiele dziesiątków lat dzieci i młodzież z licznych okolicznych miejscowości. Klub istnieje od 1954 roku pod nazwą Proszowianka, natomiast od 1963, jako Błyskawica Proszówki.
Błyskawica Proszówki funkcjonuje w charakterze stowarzyszenia kultury fizycznej na podstawie ustawy z 7.04.1989 – Prawo o Stowarzyszeniach (Dz.U.Nr.20 poz. 104) i Ustawy o kulturze Fizycznej z 1996 roku oraz statutu klubu. Rozwija różne formy kultury fizycznej, kształtuje pozytywne cechy charakteru i osobowości dzieci i młodzieży, integruje środowiska dzieci i młodzieży na terenie swojego działania. Umożliwia aktywne spędzania wolnego czasu, upowszechnianie różnych dyscyplin sportowych i daje możliwość skonfrontowania umiejętności młodzieży z rówieśnikami z innych klubów sportowych, przy współpracy z organami rządowymi i samorządowymi.

Poniżej prezentujemy wyniki osiągnięte przez klub od sezonu 2001/2002:

Klasa A 2017/2018, grupa Tarnów I ( Bochnia)

 

RAZEM

DOM

WYJAZD

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

Z.

R.

P.

Bramki

Z.

R.

P.

Bramki

1.

 Raba Książnice

26

58

18

4

4

60-28

10

2

1

31-13

8

2

3

29-15

2.

 Górnik Siedlec

26

57

18

3

5

65-28

8

3

2

33-12

10

0

3

32-16

3.

 Victoria Słomka

26

50

15

5

6

45-30

6

5

2

20-13

9

0

4

25-17

4.

 GKS II Drwinia

26

49

14

7

5

50-27

6

4

3

25-16

8

3

2

25-11

5.

 Szreniawa Nowy Wiśnicz

26

45

13

6

7

44-29

7

2

4

22-16

6

4

3

22-13

6.

 Borkowianka Borek

26

41

13

2

11

59-47

7

1

5

33-21

6

1

6

26-26

7.

 Ceramika Muchówka

26

40

12

4

10

48-44

6

1

6

28-30

6

3

4

20-14

8.

 Żubr Gawłówek

26

35

10

5

11

43-43

6

2

5

17-17

4

3

6

26-26

9.

 Błyskawica Proszówki

26

35

10

5

11

55-42

5

0

8

34-28

5

5

3

21-14

10.

 Beskid Żegocina

26

29

8

5

13

50-60

4

3

6

26-30

4

2

7

24-30

11.

 Orzeł Cikowice

26

26

7

5

14

37-49

5

3

5

20-23

2

2

9

17-26

12.

 LKS Trzciana 2000

26

26

7

5

14

33-57

5

3

5

13-20

2

2

9

20-37

13.

 Błękitni Krzeczów

26

15

4

3

19

43-80

4

1

8

29-38

0

2

11

14-42

14.

 Czarni Kobyle

26

9

2

3

21

17-85

0

1

12

5-36

2

2

9

12-49

 

Klasa B 2016/2017, grupa: Tarnów I (Bochnia)
                           
  RAZEM      
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki                            
1.  Orzeł Cikowice 24 62 20 2 2 73-19                            
2.  Błyskawica Proszówki 24 61 20 1 3 94-24                            
3.  Macierz Lipnica Murowana 24 56 18 2 4 57-20                            
4.  Ostrowianka Ostrów Królewski 24 38 11 5 8 64-53                            
5.  Raba Niedary 24 38 11 5 8 68-46                            
6.  Raba II Książnice 24 36 11 3 10 58-43                            
7.  Korona Brzeźnica 24 30 9 3 12 50-55                            
8.  Nieszkowianka Nieszkowice Małe 24 30 9 3 12 46-67                            
9.  Gryf Chronów 24 24 7 3 14 56-86                            
10.  Wisła Grobla 24 24 7 3 14 39-66                            
11.  Husaria Łapczyca 24 22 7 1 16 29-66                            
12.  Promień Mikluszowice 24 17 5 2 17 29-61                            
13.  Naprzód II Sobolów 24 13 4 1 19 31-88                            
Klasa B 2015/2016, grupa: Tarnów I (Bochnia)
                           
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Szreniawa Nowy Wiśnicz 24 63 20 3 1 89-17 11 1 0 45-9 9 2 1 44-8            
2.  Czarni Kobyle 24 56 18 2 4 68-27 9 1 2 38-14 9 1 2 30-13            
3.  Husaria Łapczyca 24 50 15 5 4 65-33 7 4 1 36-14 8 1 3 29-19            
4.  Korona Brzeźnica 24 44 13 5 6 71-35 9 1 2 46-16 4 4 4 25-19            
5.  Raba II Książnice 24 41 13 2 9 66-48 8 0 4 37-18 5 2 5 29-30            
6.  Ostrowianka Ostrów Królewski 24 40 13 1 10 71-53 7 0 5 31-22 6 1 5 40-31            
7.  Błyskawica Proszówki 24 35 11 2 11 49-50 7 1 4 27-22 4 1 7 22-28            
8.  Wisła Grobla 24 32 10 2 12 39-44 4 1 7 20-24 6 1 5 19-20            
9.  Gryf Chronów 24 31 8 7 9 62-66 4 4 4 35-32 4 3 5 27-34            
10.  Naprzód II Sobolów 24 23 7 2 15 51-86 5 1 6 27-34 2 1 9 24-52            
11.  Promień Mikluszowice 24 17 4 5 15 23-58 2 4 6 11-24 2 1 9 12-34            
12.  Polonia Wyżyce 24 10 3 1 20 18-97 3 1 8 13-41 0 0 12 5-56            
13.  Beskid II Żegocina 24 7 2 1 21 19-77 2 0 10 14-41 0 1 11 5-36            
Beskid II Żegocina wycofał się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Klasa A 2014/2015, grupa: Tarnów I (Bochnia)
                           
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Żubr Gawłówek 26 56 18 2 6 63-30 9 2 2 32-16 9 0 4 31-14            
2.  Novi/Rzezawianka Rzezawa 26 52 15 7 4 69-37 9 3 1 36-16 6 4 3 33-21            
3.  Beskid Żegocina 26 48 15 3 8 82-51 8 2 3 51-27 7 1 5 31-24            
4.  Górnik Siedlec 26 43 13 4 9 46-36 8 1 4 24-15 5 3 5 22-21            
5.  Borkowianka Borek 26 43 13 4 9 52-42 5 3 5 24-19 8 1 4 28-23            
6.  GKS II Drwinia 26 41 12 5 9 56-32 5 2 6 27-23 7 3 3 29-9            
7.  Ceramika Muchówka 26 39 12 3 11 47-47 9 0 4 29-22 3 3 7 18-25            
8.  Victoria Słomka 26 37 10 7 9 57-47 6 4 3 32-16 4 3 6 25-31            
9.  Raba Książnice 26 35 9 8 9 45-60 4 4 5 22-29 5 4 4 23-31            
10.  Orzeł Cikowice 26 32 10 2 14 57-63 7 0 6 32-29 3 2 8 25-34            
11.  LKS Trzciana 2000 26 30 9 3 14 35-54 6 2 5 23-25 3 1 9 12-29            
12.  Błyskawica Proszówki 26 24 7 3 16 37-74 3 2 8 17-33 4 1 8 20-41            
13.  Czarni Kobyle 26 12 3 3 20 38-83 1 2 10 17-37 2 1 10 21-46            
14.  Szreniawa Nowy Wiśnicz 26 26 8 2 16 26-54 3 1 9 10-27 5 1 7 16-27            
Szreniawa Nowy Wiśnicz wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej.
Klasa A 2013/2014, grupa: Tarnów I (Bochnia)
                           
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Piast Łapanów 26 61 19 4 3 84-20 10 3 0 47-5 9 1 3 37-15            
2.  Tarnavia Tarnawa 26 57 18 3 5 77-39 10 0 3 40-22 8 3 2 37-17            
3.  Raba Niedary 26 53 15 8 3 62-31 9 2 2 35-14 6 6 1 27-17            
4.  Żubr Gawłówek 26 49 15 4 7 66-40 8 3 2 33-14 7 1 5 33-26            
5.  Beskid Żegocina 26 45 15 0 11 67-58 8 0 5 34-29 7 0 6 33-29            
6.  Górnik Siedlec 26 45 14 3 9 42-34 8 2 3 24-13 6 1 6 18-21            
7.  Borkowianka Borek 26 41 12 5 9 66-38 7 3 3 39-17 5 2 6 27-21            
8.  Raba Książnice 26 37 11 4 11 49-56 6 3 4 27-28 5 1 7 22-28            
9.  Novi/Rzezawianka Rzezawa 26 36 10 6 10 45-42 7 3 3 30-20 3 3 7 15-22            
10.  Błyskawica Proszówki 26 30 10 0 16 44-73 6 0 7 24-36 4 0 9 20-37            
11.  LKS Trzciana 2000 26 22 6 4 16 44-76 4 1 8 26-44 2 3 8 18-32            
12.  GKS II Drwinia 26 19 5 4 17 30-73 3 3 7 14-23 2 1 10 16-50            
13.  Victoria Słomka 26 14 3 5 18 34-82 2 2 9 21-29 1 3 9 13-53            
14.  Czarni Kobyle 26 11 3 2 21 41-89 1 1 11 24-39 2 1 10 17-50            
Piast Łapanów przenosi się po sezonie do grupy wielickiej.
Klasa A 2012/2013, grupa: Tarnów I (Bochnia)
                           
  RAZEM DOM WYJAZD
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.  Macierz Lipnica Murowana 26 60 18 6 2 76-27 9 4 0 37-10 9 2 2 39-17
2.  Piast Łapanów 26 59 19 2 5 104-29 10 1 2 59-10 9 1 3 45-19
3.  Raba Książnice 26 55 17 4 5 49-32 9 3 1 24-12 8 1 4 25-20
4.  Żubr Gawłówek 26 42 12 6 8 40-33 8 4 1 23-10 4 2 7 17-23
5.  Tarnavia Tarnawa 26 39 12 3 11 66-62 7 2 4 44-30 5 1 7 22-32
6.  Raba Niedary 26 37 10 7 9 49-45 8 3 2 28-15 2 4 7 21-30
7.  Beskid Żegocina 26 36 11 3 12 77-65 7 1 5 46-32 4 2 7 31-33
8.  Górnik Siedlec 26 36 10 6 10 41-43 8 3 2 26-12 2 3 8 15-31
9.  Borkowianka Borek 26 32 8 8 10 56-58 7 1 5 38-27 1 7 5 18-31
10.  Błyskawica Proszówki 26 29 7 8 11 34-69 6 4 3 22-25 1 4 8 12-44
11.  Victoria Słomka 26 28 8 4 14 47-68 6 3 4 34-30 2 1 10 13-38
12.  LKS Trzciana 2000 26 27 7 6 13 42-64 6 2 5 26-24 1 4 8 16-40
13.  Błękitni Krzeczów 26 20 4 8 14 42-66 2 4 7 20-34 2 4 7 22-32
14.  Ceramika Muchówka 26 9 2 3 21 33-95 2 2 9 20-38 0 1 12 13-57

 

Klasa A 2011/2012, grupa: Tarnów I (Bochnia)

                           
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Naprzód Sobolów 26 64 21 1 4 85-34 11 1 1 42-15 10 0 3 43-19            
2.  Piast Łapanów 26 61 19 4 3 94-43 10 2 1 49-20 9 2 2 45-23            
3.  Tarnavia Tarnawa 26 57 16 9 1 81-32 10 3 0 49-12 6 6 1 32-20            
4.  Szreniawa II Nowy Wiśnicz 26 46 15 1 10 75-48 7 0 6 36-21 8 1 4 39-27            
5.  Żubr Gawłówek 26 42 12 6 8 59-43 7 3 3 32-18 5 3 5 27-25            
6.  Raba Książnice 26 35 11 2 13 44-59 7 1 5 24-22 4 1 8 20-37            
7.  Raba Niedary 26 33 9 6 11 34-42 5 5 3 19-14 4 1 8 15-28            
8.  Macierz Lipnica Murowana 26 29 8 5 13 41-54 4 2 7 23-27 4 3 6 18-27            
9.  Błękitni Krzeczów 26 28 7 7 12 48-58 2 3 8 26-36 5 4 4 22-22            
10.  Beskid Żegocina 26 28 8 4 14 48-77 4 2 7 25-41 4 2 7 23-36            
11.  LKS Trzciana 2000 26 28 8 4 14 51-75 4 2 7 34-33 4 2 7 17-42            
12.  Ceramika Muchówka 26 26 7 5 14 43-75 7 2 4 29-30 0 3 10 14-45            
13.  Borkowianka Borek 26 19 5 4 17 32-62 3 2 8 13-23 2 2 9 19-39            
14.  Błyskawica Proszówki 26 19 5 4 17 39-72 2 3 8 22-39 3 1 9 17-33
Piast Łapanów rozgrywa swoje mecze w Rdzawie.
Szreniawa II Nowy Wiśnicz wycofała się po zakończeniu rozgrywek.
Klasa A 2010/2011, grupa: Tarnów I (Bochnia)
                           
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Czarni Kobyle 26 56 17 5 4 70-39 10 2 1 37-17 7 3 3 33-22            
2.  Naprzód Sobolów 26 52 15 7 4 64-33 9 3 1 39-10 6 4 3 25-23            
3.  Tarnavia Tarnawa 26 42 12 6 8 63-57 9 2 2 41-29 3 4 6 22-28            
4.  Błękitni Krzeczów 26 42 12 6 8 44-40 7 4 2 27-15 5 2 6 17-25            
5.  Beskid Żegocina 26 42 12 6 8 71-51 8 3 2 44-22 4 3 6 27-29            
6.  Żubr Gawłówek 26 40 12 4 10 57-48 7 2 4 28-17 5 2 6 29-31            
7.  Raba Książnice 26 37 10 7 9 43-50 6 4 3 21-18 4 3 6 22-32            
8.  Borkowianka Borek 26 36 11 3 12 54-49 7 2 4 34-19 4 1 8 20-30            
9.  Błyskawica Proszówki 26 35 9 8 9 49-53 6 4 3 30-22 3 4 6 19-31            
10.  Ceramika Muchówka 26 34 10 4 12 50-53 8 2 3 34-16 2 2 9 16-37            
11.  Macierz Lipnica Murowana 26 32 9 5 12 45-49 5 3 5 28-25 4 2 7 17-24            
12.  Raba Niedary 26 29 7 8 11 29-34 3 5 5 10-12 4 3 6 19-22            
13.  Ostrowianka Ostrów Królewski 26 22 6 4 16 46-62 5 1 7 30-34 1 3 9 16-28            
14.  Promień Mikluszowice 26 9 2 3 21 31-98 1 1 11 14-43 1 2 10 17-55            

Puchar Polski 2010/2011, grupa: Małopolski ZPN - Tarnów – Bochnia

I runda - 8 sierpnia
Orzeł Cikowice 1-1 Błyskawica Proszówki 8 sierpnia, 17:00
k. 2-4  
LKS Trzciana 2000 4-3 Beskid Żegocina 8 sierpnia, 14:00
Błękitni Krzeczów 5-1 Żubr Gawłówek 8 sierpnia, 17:00
Macierz Lipnica Murowana 4-3 Czarni Kobyle 8 sierpnia, 17:00
Polanka Nieszkowice 1-2 Raba Książnice 8 sierpnia, 17:00
Victoria Słomka 9-1 Promień Mikluszowice 8 sierpnia, 14:00
Górnik Siedlec 0-1 Naprzód Sobolów 8 sierpnia, 14:00
Ostrowianka Ostrów Królewski 0-0 Raba Niedary 8 sierpnia, 17:00
k. 1-2  
II runda - 25 sierpnia
LKS Trzciana 2000 0-5 Naprzód Sobolów 25 sierpnia, 17:30
Victoria Słomka 1-0 Błyskawica Proszówki 25 sierpnia, 17:30
Raba Niedary 0-1 Błękitni Krzeczów 15 sierpnia, 18:00
jednocześnie mecz 1. kolejki klasy A Tarnów - Bochnia
Macierz Lipnica Murowana 3-0 Raba Książnice 15 sierpnia, 17:00
jednocześnie mecz 1. kolejki klasy A Tarnów - Bochnia
Klasa A 2009/2010, grupa: Tarnów I (Bochnia)
                           
  RAZEM DOM WYJAZD
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.  Piast Łapanów 26 63 20 3 3 106-23 12 0 1 61-13 8 3 2 45-10
2.  Tarnavia Tarnawa 26 52 16 4 6 54-36 9 1 3 33-16 7 3 3 21-20
3.  Żubr Gawłówek 26 49 14 7 5 54-34 10 2 1 30-13 4 5 4 24-21
4.  Borkowianka Borek 26 42 13 3 10 59-49 8 2 3 30-9 5 1 7 29-40
5.  Czarni Kobyle 26 40 13 1 12 61-51 8 1 4 33-22 5 0 8 28-29
6.  Macierz Lipnica Murowana 26 39 12 3 11 42-34 7 1 5 25-14 5 2 6 17-20
7.  Ceramika Muchówka 26 38 12 2 12 61-64 7 2 4 39-29 5 0 8 22-35
8.  Błyskawica Proszówki 26 33 10 3 13 51-66 4 3 6 25-35 6 0 7 26-31
9.  Raba Niedary 26 33 9 6 11 48-48 6 4 3 32-20 3 2 8 16-28
10.  Błękitni Krzeczów 26 33 10 3 13 41-55 7 2 4 29-19 3 1 9 12-36
11.  Promień Mikluszowice 26 32 10 2 14 41-55 5 1 7 20-24 5 1 7 21-31
12.  Raba Książnice 26 31 9 4 13 61-62 5 2 6 40-28 4 2 7 21-34
13.  LKS Trzciana 2000 26 24 8 0 18 46-81 7 0 6 27-28 1 0 12 19-53
14.  Tęcza Świniary 26 16 5 1 20 37-104 3 0 10 22-46 2 1 10 15-58

 

Klasa A 2008/2009, grupa: Tarnów I (Bochnia)

                           
  RAZEM DOM WYJAZD
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.  Naprzód Sobolów 26 66 21 3 2 106-32 10 2 1 53-19 11 1 1 53-13
2.  Czarni Kobyle 26 61 19 4 3 102-33 8 3 2 44-16 11 1 1 58-17
3.  Victoria Słomka 26 54 17 3 6 75-55 11 1 1 46-23 6 2 5 29-32
4.  Borkowianka Borek 26 53 17 2 7 69-30 11 0 2 38-13 6 2 5 31-17
5.  Tarnavia Tarnawa 26 45 14 3 9 53-49 8 1 4 29-26 6 2 5 24-23
6.  Piast Łapanów 26 45 14 3 9 76-48 8 3 2 42-19 6 0 7 34-29
7.  Błękitni Krzeczów 26 39 11 6 9 50-41 7 1 5 29-17 4 5 4 21-24
8.  Raba Książnice 26 30 9 3 14 49-62 6 2 5 30-23 3 1 9 19-39
9.  LKS Trzciana 2000 26 26 7 5 14 49-67 4 2 7 27-34 3 3 7 22-33
10.  Błyskawica Proszówki 26 25 7 4 15 56-97 4 3 6 29-42 3 1 9 27-55
11.  Promień Mikluszowice 26 25 7 4 15 35-68 4 3 6 18-25 3 1 9 17-43
12.  Tęcza Świniary 26 19 5 4 17 51-98 4 2 7 29-49 1 2 10 22-49
13.  Ceramika Muchówka 26 17 4 5 17 41-92 3 2 8 19-47 1 3 9 22-45
14.  Ostrowianka Ostrów Królewski 26 16 5 1 20 33-73 3 0 10 22-37 2 1 10 11-36

 

Klasa A 2007/2008, grupa: Tarnów I (Bochnia)

                           
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Drwinka Drwinia 26 64 21 1 4 67-23 11 0 2 33-10 10 1 2 34-13            
2.  Macierz Lipnica Murowana 26 55 17 4 5 69-31 8 1 4 34-16 9 3 1 35-15            
3.  Victoria Słomka 26 53 16 5 5 89-40 11 2 0 53-12 5 3 5 36-28            
4.  Naprzód Sobolów 26 44 13 5 8 75-41 7 3 3 38-18 6 2 5 37-23            
5.  Piast Łapanów 26 43 13 4 9 75-57 7 2 4 34-27 6 2 5 41-30            
6.  Raba Książnice 26 40 11 7 8 50-47 5 5 3 29-23 6 2 5 21-24            
7.  Błękitni Krzeczów 26 36 11 3 12 48-53 6 2 5 26-20 5 1 7 22-33            
8.  Tarnavia Tarnawa 26 35 9 8 9 39-41 7 3 3 25-20 2 5 6 14-21            
9.  Czarni Kobyle 26 34 9 7 10 48-55 7 1 5 29-25 2 6 5 19-30            
10.  Błyskawica Proszówki 26 31 8 7 11 40-55 4 6 3 18-20 4 1 8 22-35            
11.  Promień Mikluszowice 26 24 7 3 16 32-55 2 2 9 12-32 5 1 7 20-23            
12.  Tęcza Świniary 26 20 6 2 18 48-89 4 1 8 27-43 2 1 10 21-46            
13.  Ceramika Muchówka 26 18 5 3 18 32-95 3 3 7 20-48 2 0 11 12-47            
14.  Orzeł Cikowice 26 17 4 5 17 23-53 4 1 8 18-25 0 4 9 5-28            

Puchar Polski 2007/2008, grupa: Małopolski ZPN - Tarnów – Bochnia

I runda - 12 sierpnia
Macierz Lipnica Murowana 5-1 Ceramika Muchówka  
Orzeł Cikowice 2-4 Czarni Kobyle  
Piast Łapanów 7-2 Raba Niedary  
Raba Niedary zastąpiła Górnika Siedlec
Błękitni Krzeczów 1-3 Victoria Słomka  
Drwinka Drwinia 6-1 Tęcza Świniary  
Raba Książnice 2-3 Naprzód Sobolów  
Promień Mikluszowice 0-3 Błyskawica Proszówki  
LKS Trzciana 2000 0-4 Tarnavia Tarnawa  
  II runda - 22 sierpnia
   
  Do gry przystąpili zwycięzcy meczów I rund Pucharu Polski w Podokręgu Bochnia i Podokręgu Żabno.
  Świebodzinianka Świebodzin - wolny los.
         
Macierz Lipnica Murowana 2-6 Dunajec Zakliczyn  
Piast Łapanów 0-3 Olimpia Kąty  
Victoria Słomka 6-2 Żubr Gawłówek  
Błyskawica Proszówki 1-2 Orzeł Dębno  
Tarnavia Tarnawa 1-7 Szreniawa Nowy Wiśnicz  
Naprzód Sobolów 3-2 LKS Gnojnik  
Czarni Kobyle 2-2 Novi/Rzezawianka Rzezawa  
k. 4-5  
Drwinka Drwinia 1-5 Wisła Grobla  
KS Tarnowiec 3-5 Metal Tarnów  
Olszynka Ołpiny 0-7 Tarnovia Tarnów  
LKS Olszyny (k. Ołpin) 1-8 Iskra Tarnów  
Gryf Bogumiłowice 5-6 Iskra Łęki  
LKS Dębina Łętowska 0-3 Olimpia Wojnicz  
KS Radlna 3-1 Gosłavia Gosławice  
LUKS Skrzyszów 3-0 Wolania Wola Rzędzińska  
KS US Śmigno 4-1 Unia Niedomice  
LKS II Nieciecza 2-1 Rylovia Rylowa  
Dunajec Ujście Jezuickie 1-8 MLKS Żabno  
LZS Luszowice 4-3 Łukovia Łukowa  
Olimpia Zabawa 0-5 Radłovia Radłów  
MLKS II Żabno 2-3 Wisła Szczucin  
Spartakus Radgoszcz 0-5 Dąbrovia Dąbrowa Tarnowska  
Wolania Wola Żelichowska 0-3 Ikar Odporyszów  
(wo)  
gospodarze wycofali się z rozgrywek
Błękitni Siedliszowice 2-2 LKS Wietrzychowice  
k. 5-4  

 

Klasa A 2006/2007, grupa: Tarnów I (Bochnia)

                           
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Żubr Gawłówek 26 59 19 2 5 74-22 7 1 5 27-14 12 1 0 47-8            
2.  Czarni Kobyle 26 54 16 6 4 72-28 10 3 0 42-10 6 3 4 30-18            
3.  Tęcza Świniary 26 47 15 2 9 61-50 8 1 4 36-23 7 1 5 25-27            
4.  Macierz Lipnica Murowana 26 47 13 8 5 58-32 8 4 1 36-15 5 4 4 22-17            
5.  Victoria Słomka 26 47 15 2 9 62-43 9 1 3 37-18 6 1 6 25-25            
6.  Górnik Siedlec 26 40 12 4 10 43-53 4 4 5 18-26 8 0 5 25-27            
7.  Błyskawica Proszówki 26 40 12 4 10 37-51 4 2 7 12-24 8 2 3 25-27            
8.  Naprzód Sobolów 26 36 10 6 10 51-58 7 2 4 31-26 3 4 6 20-32            
9.  Błękitni Krzeczów 26 31 9 4 13 46-47 7 1 5 28-19 2 3 8 18-28            
10.  Raba Książnice 26 29 8 5 13 46-62 2 3 8 22-33 6 2 5 24-29            
11.  Tarnavia Tarnawa 26 27 8 3 15 51-74 5 2 6 27-29 3 1 9 24-45            
12.  Drwinka Drwinia 26 26 7 5 14 45-45 6 1 6 32-23 1 4 8 13-22            
13.  Orzeł Cikowice 26 25 7 4 15 37-61 2 3 8 13-27 5 1 7 24-34            
14.  Novi/Rzezawianka II Rzezawa 26 9 2 3 21 9-66 1 1 11 6-38 1 2 10 3-28            

Puchar Polski 2006/2007, grupa: Małopolski ZPN - Tarnów – Bochnia

I runda - 6 sierpnia
Orzeł Cikowice 5-1 Raba Książnice 4 sierpnia
Novi/Rzezawianka II Rzezawa 3-0 Błyskawica Proszówki  
Górnik Siedlec 2-0 Naprzód Sobolów  
Czarni Kobyle 3-2 Tarnavia Tarnawa  
Piast Łapanów 4-1 Macierz Lipnica Murowana  
Błękitni Krzeczów 1-2 Raba Niedary  
Beskid Żegocina 2-2 LKS Trzciana 2000  
k. 8-9  
Drwinka Drwinia 2-2 Tęcza Świniary  
k. 6-5  
Victoria Słomka 2-1 Żubr Gawłówek  
Klasa A 2005/2006, grupa: Tarnów I (Bochnia)
                           
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Wisła Grobla 26 74 24 2 0 95-17 13 0 0 60-6 11 2 0 35-11            
2.  Piast Łapanów 26 57 18 3 5 73-30 10 1 2 40-16 8 2 3 33-14            
3.  Żubr Gawłówek 26 42 12 6 8 51-37 8 3 2 29-13 4 3 6 22-24            
4.  Błyskawica Proszówki 26 41 12 5 9 44-49 8 1 4 32-25 4 4 5 12-24            
5.  Górnik Siedlec 26 35 10 5 11 41-44 6 3 4 24-15 4 2 7 17-29            
6.  Rzezawianka Rzezawa 26 34 11 1 14 33-50 6 1 6 13-15 5 0 8 20-35            
7.  Czarni Kobyle 26 34 9 7 10 39-35 4 4 5 18-14 5 3 5 21-21            
8.  Naprzód Sobolów 26 33 9 6 11 39-43 7 3 3 22-17 2 3 8 17-26            
9.  Macierz Lipnica Murowana 26 31 10 1 15 50-46 7 0 6 36-26 3 1 9 14-20            
10.  Drwinka Drwinia 26 29 8 5 13 39-59 5 4 4 23-21 3 1 9 16-38            
11.  Raba Książnice 26 28 9 1 16 29-52 5 1 7 18-21 4 0 9 11-31            
12.  Tarnavia Tarnawa 26 28 9 1 16 32-64 7 1 5 22-25 2 0 11 10-39            
13.  Orzeł Cikowice 26 27 7 6 13 42-63 3 3 7 21-25 4 3 6 21-38            
14.  Błękitni Krzeczów 26 27 8 3 15 31-49 4 1 8 19-22 4 2 7 12-27            

 

Puchar Polski 2005/2006, grupa: Małopolski ZPN - Tarnów – Bochnia

I runda - 7 sierpnia
Beskid Żegocina 2-4 Macierz Lipnica Murowana  
Ceramika Muchówka 1-1 Naprzód Sobolów  
k. 3-4  
Błyskawica Proszówki 4-1 Raba Niedary  
LKS Trzciana 2000 3-1 Czarni Kobyle  
Wisła Grobla 2-3 Victoria Słomka  
Ostrowianka Ostrów Królewski 1-5 Rzezawianka Rzezawa  
Górnik Siedlec 0-3 Piast Łapanów  
Raba Książnice 2-2 Tarnavia Tarnawa  
k. 3-2  
Błękitni Krzeczów 0-0 Drwinka Drwinia  
k. 5-4  
Orzeł Cikowice 2-1 Żubr Gawłówek  
http://img.90minut.pl/img/redarrowl.gif" height="15" border="0" width="15">II runda - 14 sierpnia
Piast Łapanów 3-0 Raba Książnice  
mecz rozegrany w ramach 1. kolejki klasy A - Tarnów I (Bochnia)
Błękitni Krzeczów 2-3 Orzeł Cikowice  
mecz rozegrany w ramach 1. kolejki klasy A - Tarnów I (Bochnia)
Rzezawianka Rzezawa 1-0 Macierz Lipnica Murowana  
mecz rozegrany w ramach 1. kolejki klasy A - Tarnów I (Bochnia)
Victoria Słomka 7-1 Błyskawica Proszówki 24 sierpnia
LKS Trzciana 2000 3-5 Naprzód Sobolów  

 

Klasa B 2004/2005, grupa: Tarnów I (Bochnia)

 
                             
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki  
1.  Błyskawica Proszówki 24 59 18 5 1 85-32 8 3 1 36-15 10 2 0 49-17  
2.  Tarnavia Tarnawa 24 56 17 5 2 96-35 9 2 1 50-16 8 3 1 46-19  
3.  Beskid Żegocina 24 49 15 4 5 58-28 8 3 1 37-13 7 1 4 21-15  
4.  Borkowianka Borek 24 45 14 3 7 65-43 8 3 1 34-12 6 0 6 31-31  
5.  Ostrowianka Ostrów Królewski 24 43 13 4 7 51-40 7 2 3 31-21 6 2 4 20-19  
6.  Tęcza Świniary 24 42 13 3 8 63-39 8 1 3 35-16 5 2 5 28-23  
7.  Promień Mikluszowice 24 31 9 4 11 41-49 6 0 6 15-18 3 4 5 26-31  
8.  Ceramika Muchówka 24 28 8 4 12 39-56 4 3 5 17-24 4 1 7 22-32  
9.  LKS Trzciana 2000 24 28 7 7 10 46-37 5 1 6 31-24 2 6 4 15-13  
10.  ZKS Zbydniów (k. Bochni) 24 24 7 3 14 36-70 3 2 7 18-38 4 1 7 18-32  
11.  Polonia Wyżyce 24 14 4 2 18 27-77 2 2 8 16-35 2 0 10 11-42  
12.  Pogoń Majkowice 24 13 3 4 17 31-82 1 3 8 18-43 2 1 9 13-39  
13.  Motor Bogucice 24 11 3 2 19 30-80 1 0 11 13-42 2 2 8 17-38  

 

Klasa B 2003/2004, grupa: Bochnia II

 
                             
  RAZEM DOM WYJAZD
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki
1.  Błękitni Krzeczów 18 44 13 5 0 68-20 7 2 0 40-11 6 3 0 28-9
2.  Borkowianka Borek 18 33 9 6 3 33-21 5 3 1 20-10 4 3 2 13-11
3.  Promień Mikluszowice 18 33 10 3 5 49-24 6 2 1 24-11 4 1 4 25-13
4.  Błyskawica Proszówki 18 29 9 2 7 40-33 6 1 2 24-11 3 1 5 16-22
5.  Ostrowianka Ostrów Królewski 18 29 9 2 7 38-32 6 1 2 21-13 3 1 5 17-19
6.  Tęcza Świniary 18 26 7 5 6 41-29 5 2 2 24-10 2 3 4 17-19
7.  Polonia Wyżyce 18 23 7 2 9 38-45 4 1 4 26-21 3 1 5 12-24
8.  Motor Bogucice 18 22 7 1 10 55-46 5 0 4 29-18 2 1 6 26-28
9.  Wisła II Grobla 18 16 5 1 12 27-56 3 1 5 17-26 2 0 7 10-30
10.  Pogoń Majkowice 18 1 0 1 17 15-98 0 1 8 8-40 0 0 9 7-58
Klasa B 2002/2003, grupa: Bochnia
                           
  RAZEM DOM WYJAZD  
  Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki            
1.  Drwinka Drwinia 26 58 18 4 4 75-34 11 1 1 44-14 7 3 3 31-20            
2.  Tarnavia Tarnawa 26 55 16 7 3 85-43 9 4 0 45-17 7 3 3 40-26            
3.  Motor Bogucice 26 47 15 2 9 78-56 8 0 5 41-27 7 2 4 37-29            
4.  LKS Trzciana 2000 26 44 13 5 8 54-44 8 3 2 30-12 5 2 6 24-32            
5.  Ostrowianka Ostrów Królewski 26 40 11 7 8 43-40 6 5 2 26-17 5 2 6 17-23            
6.  ZKS Zbydniów (k. Bochni) 26 39 11 6 9 46-41 5 4 4 27-20 6 2 5 19-21            
7.  Tęcza Świniary 26 38 12 2 12 79-44 7 1 5 46-20 5 1 7 33-24            
8.  Górnik Siedlec 26 34 11 1 14 61-56 6 1 6 36-25 5 0 8 25-31            
9.  Błyskawica Proszówki 26 34 10 4 12 47-41 6 2 5 27-17 4 2 7 20-24    
10.  Wisła II Grobla 26 32 9 5 12 33-51 5 3 5 21-25 4 2 7 12-26            
11.  Ceramika Muchówka 26 31 9 4 13 51-70 6 1 6 28-31 3 3 7 23-39            
12.  Polonia Wyżyce 26 25 8 1 17 39-65 7 0 6 26-28 1 1 11 13-37            
13.  Promień Mikluszowice 26 25 7 4 15 41-76 4 2 7 24-38 3 2 8 17-38            
14.  Strażak Chodenice 26 17 5 2 19 41-112 4 0 9 21-40 1 2 10 20-72            

 

Puchar Polski 2002/2003, grupa: Małopolski ZPN - Tarnów - Bochnia

I runda - 15 sierpnia
 
mecze rozegrane w ramach 2 kolejki klasy A - grupa Tarnów I oraz 2 kolejki klasy B - grupa Bochnia
Błękitni Krzeczów 1-1 k. 4-2 Naprzód Sobolów  
   
Iva Iwkowa 0-1 Raba Książnice  
Borkowianka Borek 0-1 Novi Jodłówka  
Piast Łapanów 6-4 Beskid Żegocina  
Wisła Grobla 1-2 Rzezawianka Rzezawa  
Żubr Gawłówek 1-1 Macierz Lipnica Murowana  
k. 4-3  
Czarni Kobyle 4-0 Victoria Słomka  
Polonia Wyżyce 0-3 Błyskawica Proszówki  
Ceramika Muchówka 2-3 Tęcza Świniary  
Wisła II Grobla 2-2 Strażak Chodenice  
k. 2-4  
LKS Trzciana 2000 3-4 Tarnavia Tarnawa  
Ostrowianka Ostrów Królewski 2-0 Promień Mikluszowice  
Motor Bogucice 2-1 Górnik Siedlec  
ZKS Zbydniów (k. Bochni) 3-0 Drwinka Drwinia  
(wo)  
mecz przerwano przy stanie 1:1 - brak porządku podczas trwania zawodów

II runda - 4 września

Strażak Chodenice 2-2 Błękitni Krzeczów  
k. 3-5  
Tęcza Świniary 0-3 Novi Jodłówka  
ZKS Zbydniów (k. Bochni) 2-5 Czarni Kobyle  
Ostrowianka Ostrów Królewski 3-2 Promień Mikluszowice  
Motor Bogucice 3-4 Raba Książnice  
Tarnavia Tarnawa 3-4 Piast Łapanów  
Żubr Gawłówek 3-1 Błyskawica Proszówki  
Klasa B 2001/2002, grupa: Bochnia
                           
  RAZEM      
  Nazwa M. Pkt.       Bramki                          
1.  Beskid Żegocina 28 60       75-37                          
2.  Naprzód Sobolów 28 58       98-45                          
3.  Borek 28 57       58-32                          
4.  Drwinka Drwinia 28 56       68-29                          
5.  Tęcza Świniary 28 50       69-56                          
6.  Motor Bogucice 28 46       73-67                          
7.  Tarnavia Tarnawa 28 41       50-63                          
8.  LKS Trzciana 2000 28 40       66-58                          
9.  Ostrowianka Ostrów Królewski 28 39       54-56                          
10.  Górnik Siedlec 28 36       53-75                          
11.  Polonia Wyżyce 28 32       60-71                          
12.  Błyskawica Proszówki 28 30 41-48                          
13.  Ceramika Muchówka 28 28       50-64                          
14.  Strażak Chodenice 28 13       40-95                          
15.  Promień Mikluszowice 28 12       28-82                          
(2 głosów)